Wiosna w stylu boho

Styl boho na stałe zapisał się w modowej świadomości i posiada wiele oddanych zwolenniczek. Filozofia stojąca za tym nurtem w modzie zachęca do eksperymentowania i do tworzenia nowych stylizacji przy pomocy znanych ubrań. Oczywiście styl boho powraca szczególnie wiosną i latem.

Skąd wziął się styl boho?

Historia stylu boho sięga właściwie kultury rdzennych Indian, dla których bardzo ważny był związek z otaczającą ich naturą. Następnie nadeszły lata 70. i kultura hipisów, która wpłynęła ponownie na modę lat 90. Obecnie styl boho nawiązuje do artystycznej bohemy i do lekkości ducha, która powszechnie kojarzy się z wakacyjnym nastrojem.

Boho na wiosnękurtki przejściowe damskie

Styl boho nadaje się nie tylko na lato, ale również na wiosnę. Doskonale sprawdzą się kwieciste sukienki oraz kardigany i jeansowe kurtki wiosenne damskie. Zestawiając te ubrania, można stworzyć ciekawe i przyciągające wzrok kreacje.

Dodatki w stylu boho

Nie mniej ważne od samych ubrać są dodatki, które w przypadku boho stanowią bardzo dużą część samego stylu. Różnorodne kreacje inspirują do eksperymentowania. Kwiecistą sukienkę można więc zestawić z lekkimi sandałkami, pantofelkami, a nawet skórzanymi kozaczkami lub martensami. Oczywiście na szczególną uwagę zasługują również kapelusze oraz opaski do włosów. W przypadku boho bardzo duże znaczenie ma również biżuteria, czyli duże kolczyki wiszące, przyciągające uwagę naszyjniki oraz wiele bransoletek. Dobre oferty znajdziesz na https://yups.pl/kurtki-przejsciowe.