Kultowe buty Vans Old Skool – Moda w wydaniu zupełnie odmienionym

Kultowe buty Vans Old Skool – Moda w wydaniu zupełnie odmienionym

Old Skool od Vans to buty, których magia trwa od lat. Te klasycznie projektowane, sięgające źródeł skateboardingu płócienne buty już od ponad 40 lat służą streetwearowcom i miłośnikom stylu ulicznego w wielu, często niestandardowych stylizacjach.

Kiedyś modne były tylko uliczne buty – od dżinsów po skórzane kurtki i bomberki. Czasy się zmieniają i to, co kiedyś opisywano jednym słowem – uliczny styl – można teraz zobaczyć w zupełnie odmienionej formie. Moda młodzieżowa, streetwear i hip-hop nabierają tempa, dzięki czemu uliczny styl inspiruje kolekcje luksusowych designerów oraz całkowicie odmienia obrazy ulicy. Nie jest to już tylko obraz znany z lat 80. i 90., lecz zupełnie nowa interpretacja stylu.

Vans Old Skool to ulubione buty tych, którzy potrzebują mocnego, zdecydowanego wyglądu. Buty te łączą minimalistyczne aspecty i kolorystykę streetwearu, dzięki czemu świetnie pasują do modnych teraz ubrań, które nawiązują do lat 80. i 90. Co więcej, buty Vans Old Skool doskonale komponują się również spoza gatunku. Można je nosić z takimi rzeczami jak:

  • T-shirty z logo luksusowej marki
  • Sportowe bluzy i dresy
  • Spodnie z kolorowymi tasiemkami
  • Rozpinane bluzy z suwakiem

Gdy ubrania są ubierane zgodnie z indywidualnymi upodobaniami, Vans Old Skool świetnie sprawdza się jako doskonały komponent kreacji. Wyraziste kolory, biała podeszwa i ozdobny pasek z zamaszystym charakterystycznym logo idealnie wpisują się w ulubiony look.

Jeśli ktoś szuka sposobu na uzupełnienie swoich stylizacji lub potrzebuje bardziej klasycznego dodatku, który jednocześnie będzie na wskroś nowoczesny – Vans Old Skool będzie temu idealnie służył. Obuwie to ma wszystko to, co inni wymagają od sprawdzonego kilkuletniego designu: funkcjonalny, lekki i wyraźnie zaprojektowany but, który dopasuje się do każdego stylu życia, a przede wszystkim gwarantuje komfort.