Jak wykorzystać bluzy męskie w codziennych stylizacjach

Bluzy męskie to wdzięczny element garderoby do codziennego stylizowana. Uwielbiają je praktycznie wszyscy panowie, wybierając klasyczne modele z kapturem, lub nowoczesne bluzy z ciekawymi nadrukami.

Klasyczne szare bluzy męskie z kapturem

Klasyczne szare bluzy męskie z kapturem to świetna góra do sportowych stylizacji. Kaptur chroni przed wiatrem W chłodne dni, a tego typu bluza naprawdę dobrze wygląda nawet ze sportową marynarką. Można ją zatem nosić też do spodni z materiałów czy joggersów. Szara bluza to oczywiście też świetny element do stylizacji typowo sportowych, na przykład na rower czy jogging. Zdecydowanie każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jedną taką uniwersalną bluzę.

Bluzy męskie z ciekawym nadrukiem

Bardziej casualowe męskie bluzy z ciekawym nadrukiem to już stały element garderoby współczesnych mężczyzn. Tego typu bluzy często zastępują po prostu klasyczny sweter, są mniej oficjalne i bardziej nadają się na codzienne okazje. Generalnie podczas grillowania czy wycieczki do parku, podczas codziennych zakupów, albo na spacerze z psem, bluza prezentuje się bardziej adekwatnie niż chociażby sweter. To dlatego właśnie ten element garderoby jest tak wszechstronny.

Bluzy męskie w wydaniu kobiecym

Kobiety uwielbiają podkradać swoim mężczyznom nie tylko białe koszule, ale też fajne bluzy. Tę odrobinę zbyt duże, świetnie wyglądają narzucone po prostu do wąskich jeansów czy getrów. Dodają każdej kobiecie Odrobina nonszalancji i kokieterii, a przecież o taki efekt w modzie chodzi.

Oferta sprzedażowa: bluzy męskie tutaj