Jak kupić damską bieliznę erotyczną – poradnik dla panów

Seksowna bielizna erotyczna to jeden z lepszych pomysłów na prezent dla partnerki. Nie tylko będzie jej z powodu takiego prezentu niezwykle miło, lecz dodatkowo panowie również odczują efekty działania takiego prezentu na sobie. Problem jednak w tym, że choć każdy bez wyjątku lubi erotyczną bieliznę, to jednak nie każdy potrafi ją kupować. Czym zatem trzeba się kierować, gdy kupuje się seksowną bieliznę dla partnerki?

Co nosić i w jakim rozmiarze?

Najważniejszą sprawą podczas kupowania takiego prezentu, jest dokładne ocenienie gustu partnerki. Trzeba zatem dowiedzieć się, jaki konkretnie rodzaj bielizny erotycznej jest w jej guście i co lubi nosić. Wybór jest bowiem dość spory, ponieważ oprócz tradycyjnego zestawu składającego się z majtek i biustonosza, w sklepie bez najmniejszego problemu można znaleźć gorsety, podwiązki, czy też koszule nocne, a także peniuary, czy też łóżkowe sukienki.

Kolejną sprawą, o jakiej koniecznie trzeba pamiętać, to aby dobrać odpowiedni rozmiar bielizny. Tego typu prezenty bardzo mocno zyskują, gdy mogą zostać od razu użyte. Wymaga to jednak precyzyjnego dobrania rozmiaru. Najlepiej zrobić to po prostu przeglądając rozmiary posiadanych przez partnerkę ubrań.

Bielizna erotyczna — jaki materiał i kolor?

Gdy ma się już wiedzę na temat gustu, a co najważniejsze rozmiaru noszonej przez naszą partnerkę bielizny, można następnie przejść do nieco bardziej szczegółowego wybierania erotycznej bielizny Obsessive. Chodzi tu mianowicie o materiał oraz jej kolor.

Jak łatwo się domyślić, kolor jest dość łatwy do określenia, ponieważ najczęściej takiego rodzaju bielizna sprowadza się do czerwieni, czerni, różu i ewentualnie koloru niebieskiego. Z materiałem może być jednak problem dla niedoświadczonego mężczyzny. Najlepiej podejrzeć to, z jakiego materiału uszyta jest posiadana przez partnerkę bielizna, co pozwoli dopasować to, w czym lubi chodzić.